Tříkrálová sbírka

V letošním roce se do Tříkrálové sbírky aktivně zapojili i žáci naší školy. Adélka, Terezka, Kamila, Kuba, Eliška, Natálie a Jan, to jsou ti odvážní z řad deváťáků, kteří si to na vlastní kůži vyzkoušeli. Zjistili, že být koledníkem, není žádná legrace. V mrazivém počasí odvážně chodili dům od domu (nachodili několik kilometrů), zpívali a hráli, oslovili lidi a především předali radost a potěšili. Odměnou jim bylo to, že udělali něco pro ostatní, dobrý skutek.

Samozřejmě, že koledování by ztratilo smysl bez dárců. Díky nim, lidem, kteří se nebáli otevřít nejen dveře, ale i svá srdce, a svým darem přispěli na dobrou věc, se koledníkům podařilo vybrat do kasičky úctyhodných 12 253,- Kč. Letošní sbírka bude z velké části využita na nově vzniklou službu Charitaxi a na terénní pečovatelskou službu. Všem koledníkům i dárcům patří velké poděkování!