Plán práce na školní rok 2023/2024

• metodická pomoc kolegům ze ZŠ a MŠ v implementaci robotiky a informatiky do výuky všeobecně vzdělávacích předmětů, zejména na 1. stupni ZŠ dle dodatku Školního vzdělávacího programu
  • koordinace nákupů a aktualizace hardware a software (drobný spotřební materiál, Master Eye Vision)
  • průběžná kontrola a návrhy oprav a inventarizace IT techniky (dataprojektory – postupná obměna)
  • 26. 10. 2021 byl podán projekt OPVV Mikroregion – výměna počítačů v ICT učebně v prosinci 2022
  • spolupráce na požadavcích na rozpočet na rok 2022 (výpočetní a digitální technika, implementace ŠVP)
  • průběžná kontrola a aktualizace účtů v MS Teams
  • elektronická třídní kniha v aplikaci Bakaláři
  • tvorba dokumentace školy (formuláře, roční plány, vnitřní řády apod.)
  • dotazníky a beseda pro žáky na téma „Bezpečí na internetu“ ve spolupráci se ŠMP
  • preventivní akce v rámci balíčku MŠMT “Nástěnka bezpečného internetu”
  • průběžné monitorování a aktualizace výstupů implementace digitálního vzdělávání do výuky v MŠ a ZŠ (pomoc s realizací výstupů digitální gramotnosti v jednotlivých předmětech), revize naplnění výstupů ŠVP digitální gramotnosti ve výuce)
  • vedení projektu „Eduzměna“ – dotazníky pro žáky, učitele i vedení školy, spolupráce s jednotlivými subjekty (dotazníky) – agregované a anonymizované informace a analýzy dat a informací od osob interesovaných v rámci vzdělávací činnosti, získané v rámci jiných školských zařízení;
  • příprava realizace projektu robotické učebny (spolupráce s firmou AV Media) – využití v hodinách ICT, projektu Šablony II (2.II/17 …), kroužku robotiky…
  • vedení a zpracování dotazníkových šetření školy (vyhodnocení úrazovosti, projekty a spolupráce)

Projednáno a aktualizováno 3. října 2023

Mgr. Martin Mišan