V roce 2019 se škola stala členem ASŠK a probíhají aktivity v rámci projektu “Sport pro školy”.

ŠKOLNÍ ROK 2023/2024

41. školní týden – My prostě fotbalem žijeme.

40. školní týden – Skáčeme si přes švihadlo.

39. školní týden – Náš malý “DRUŽINACUP”.

38. školní týden – Tento týden se nesl v duchu florbalu.

37. školní týden – Stále se zlepšujeme ve vybíjené.

36. školní týden – Jízda na kole nás baví.

35. školní týden – I čarodějnice a čarodějové se musí pravidelně pohybovat.

34. školní týden – Sběr odpadků k příležitosti Ukliďme si Česko se strhlo v závod, kdo posbírá více odpadků a nachodí nejvíce kroků.

33. školní týden – Bezpečná jízda na koloběžce.

32. školní týden – Hry s padákem.

31. školní týden – Trénujeme na turnaj ve vybíjené.

30. školní týden – Děvčata si zahrála vyvolávanou a chlapci florbal.

29. školní týden – Trénujeme na turnaj ve vybíjené.

28. školní týden – Tento týden jsme si zahráli Vyvolávanou.

27. školní týden – Konečně další jarní počasí a nám už chyběl fotbal, tak jsme si užili krásné odpoledne.

25. školní týden – Kruhy nás baví. Točíme kruhy až se nám z toho točí hlava.

24. školní týden – V tělocvičně jsme si dali běhací závody. Následně jsme udělali obměnu a místo vybíjené jsme si zahráli fotbal.

23. školní týden – Jelikož nám počasí moc nepřálo, tak jsme vyrazili do tělocvičny a zahráli jsme si Na mrkvičku, Zmrzlíka a spoustu dalších pohybových her.

22. školní týden – Konečně bylo příjemné sluníčkové počasí a my jsme se mohli pořádně proběhnout po venku.

21. školní týden – Tak jak nás vybíjená ze začátku moc nebavila, tak nyní ji chceme hrát pořád.

20. školní týden – Pohybová hra Mrazík.

19. školní týden – Skáčeme přes švihadla.

18. školní týden – Vybíjená v tělocvičně.

16. školní týden – Cukr, káva, limonáda, čaj, rum, bum nás také baví. A na čerstvém vzduchu sportovat je nejlepší.

15. školní týden – Fotbal a zase jenom fotbal, náš nejoblíbenější.

14. školní týden – Taneční rej andělů a čertů.

13. školní týden – I ve sněhu se dokážeme zapotit.

12. školní týden – Trošku se nám ochladilo, ale i přesto jsme stále v pohybu.

11. školní týden – Florbal nás baví.

10. školní týden – Tento týden sport ovládla skupina děvčat, která si zasoutěžila o nejvíce přeskoků přes švihadlo. Vítězce gratulujeme.

9. školní týden – Že nepoznáte naší nejoblíbenější sportovní aktivitu? Ano, je to fotbal.

8. školní týden – Běháme a běháme. Hrajeme fotbal a běháme, hrajeme na honěnou a běháme.

7. školní týden – Sportovní odpoledne s trenérem Mgr. Janem Váňou. Gratulujeme všem výhercům.

6. školní týden – Lenivý podzim se dostavil, tak jsme nelenili a vyšli jsme se proběhnout kolem hřiště.

5. školní týden – Tento týden jsme jezdili jako o závod.

4. školní týden – V pondělí nás zastihlo nepěkné počasí, ale my jsme se i tak pohybovali formou tance.

3. školní týden – Jedny z posledních teplých dnů plných různorodých sportovních aktivit.

2. školní týden – Přeskoč, podlez a spoustu dalších hrátek s lanem.

1. školní týden – Tento týden jsme se zaměřili na gymnastické cviky a skoky přes švihadlo.

ŠKOLNÍ ROK 2022/2023

V tomto školním roce jsme se věnovali různým sportovním aktivitám. Nejvíce nás bavilo však ručkování, fotbal, florbal, míčové hry a skok přes švihadlo. Sport nás baví a budeme v něm i nadále pokračovat.

ŠKOLNÍ ROK 2021/2022

18. 10. 2021 – Pohybové aktivity na multifunkčním hřišti. Ani chladnější podzimní počasí nás od sportu neodradí.

11. 10. 2021 – Vybíjená nás nikdy neomrzí.

8. 10. 2021 – Ani chladné počasí nás nezastaví od sportu. Odpolední rozcvička a hra míčových her.

_________________________________________________________________________________________________________

Poslední teplé dny v novém školním roce jsme využili ke sportu a pohybové zábavě.

Odpoledne jsme si užili hrou florbalového zápasu.

Venku nacvičíme, vevnitř s hudbou zatančíme.

I bez sněhu v zimě sportujeme.

Jumping v Krnově. I v době prázdnin umíme zdravě relaxovat.

Rádi si střílíme pro radost i soutěživost.

Protáhli jsme se před zimou.

Vánoční turnaj ve vybíjené.

Poslední sluníčko trávíme pohybem na multifunkčním hřišti, ale i školní zahradě.

V prvních školních odpoledne a zároveň posledních slunných dnech si děti v ŠD užily sportem a pohybem. Hráli jsme hry jako například florbal, fotbal, Fanta – Cola, tančili jsme Ram Sam Sam a spoustu dalšího.

Dětský den plný sportu …

TURNAJ VE STŘELBĚ ZE VZDUCHOVKY VE ZLATÝCH HORÁCH

V pondělí 13. 5. 2019 se děti ze střeleckého kroužku zúčastnily turnaje ve střelbě. Silná konkurence z okolních obcí nebyla překážkou pro Jana Skalku, který obsadil krásné třetí místo. Pochvala patří i T. Krčovi, A. Němčíkové a K. Pakuzovi, kteří se účastnili turnaje poprvé.

Krásný slunečný den jsme si užili sportem, skokem do písku a závody v běhu.

Vybíjená

Naší žáci vyhráli turnaj ve vybíjené se ZŠ v M. Albrechticích!
Již po čtvrté proběhl ve středu 27. 3. 2019 turnaj ve vybíjené se ZŠ v M. Albrechticích. Naši žáci celý rok poctivě a tvrdě trénovali.
Turnaj letos poprvé vyhráli, a to všechny tři zápasy, proto měly děti z vítězství ohromnou radost a těší se na další setkání.

Dne 20. 3. 2019 se uskutečnilo místní kolo ve vybíjené.

V březnu jsme se věnovali střelbě ze vzduchovky.

Pobyt na čerstvém vzduchu jsme si zpříjemnili vyzkoušením běžecké abecedy, kdy jsme si zkusili např. zakopávání, jelení skoky. Běžecký poobědní čas jsme zakončili závodem v běhu a u dětí velmi oblíbenými hry – Rybičky a Cukr, káva, limonáda.

Ve školní družině jsme první sluníčko přivítali pohybovými hry. Zahráli jsme si například Cukr, káva limonáda, Zlého čaroděje, Atomy.

V únoru jsme se věnovali zimním sportům.

V rámci ŠD v lednu se děti věnovaly kopané a vybíjené.