Vánoční tvoření

Pár dní před Vánocemi se panu učiteli René Vojtěškovi a paní učitelce Báře Halířové zrodila v hlavě myšlenka, že bychom mohli přespat ve škole a při té příležitosti se vrhnout na výrobu předmětů pro vánoční trhy.

Proto jsme neváhali a jejich plán, společně s dalšími kolegy (Petrem Kubiszem a Janou Zábranskou) a 25 dětmi, uskutečnili!

Po “bojové poradě” v tělocvičně, kde si naši tvořivci zabrali také místo na spaní, jsme se odebrali do školní jídelny a vrhli se na výrobu.

Pod vedením pánů učitelů vznikali malí ponožkoví sněhuláčci.

Paní učitelka Halířová se vrhla se svou skupinkou na výrobu vánočních hvězd. Mimochodem vznikla i jedna Woodoo panenka, viď, Fildo?!

A tým paní učitelky Zábranské vyráběl svícny.

Po úklidu pomůcek a jídelny jsme se s chutí vrhli na večeři z vlastních zdrojů, a protože se nám ještě nechtělo spát, zhlédli jsme film, zahráli si kolektivní hry a dováděli jsme.

Akci hodnotíme jako velice zdařilou! Nejen proto, že se nám výrobky povedly na jedničku!

Další fotečky můžete zhlédnout zde…