Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Mateřská škola na výletě

Moc jsme si všichni přáli, aby nepříznivé počasí posledních dnů nepokazilo také náš výlet. Zvažovali jsme i jeho přeložení, ale jak to udělat, když děti počítají dny a nemůžou se dočkat? Jak se říká „ odvážnému štěstí přeje“ a ono nám, ve středu v den D, opravdu přálo. Sluníčko s námi cestovalo tam i zpět a moc přispělo k tomu, že se výlet vydařil a mohli jsme si  s kamarády z Vysoké hezky užít. Cvilínský kostel nás zaujal hlavně barvou a svou velikostí. A co teprve proslulé schody! Hravě jsme je zvládli, i když se nám je nepodařilo všechny spočítat. Z našich fotek to ještě teď voní, protože maminky opět nezklamaly a smažily a smažily a děti, posílené vydatnou řízkovou svačinou, mohly vyzkoušet všechno vybavení na zahradě SVČ v Krnově. Zážitky máme i z dopravního hřiště, kde jsme testovali různá vozítka a opakovali pravidla, která jsou v dopravě důležitá. To nemůžeme každý den a tak zájem o opravdovou jízdu byl velký. A závěr?… „Paní učitelko, tak to byl fakt nejlepší výlet“! Zasloužená jednička od dětí udělala za hezky prožitým dnem tečku.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA