Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Veselý karneval k svátku

Karneval k svátku dětí bývá na mnoha mateřských školách tradicí. Rodičům přidělává starosti vymýšlení masek, ale při troše dobré vůle většinou dětem umožní zadovádět si v originálním převleku. Maminky švadlenky a maminky hravé to mají snadnější a vždycky potěší nejenom své ratolesti, ale překvapí i ostatní dospěláky. Dnes třeba taková lenivá housenka zelená s listem k obědu, nebo malá čarodějka s březovým koštětem, či Pipi s opicí a indiánka, co si sama vyrobila čelenku nebo klaun, piráti a zajíčci…prostě radost se podívat. Soutěživé zápolení zvládaly všechny tyto bytůstky i ve svém převleku, a že bylo veselo a spousta legrace, to vám děti určitě vyprávěly i doma.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA