Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Školení učitelů pro GRV

V době podzimních prázdnin proběhlo v rámci projektu Global school školení našich učitelů. Školícími lektorkami byly samotné koordinátorky projektu na naší škole – Alena Grossová a Bára Halířová, které předaly svým kolegům zkušenosti a poznatky z oblasti globální výchovy a vzdělávání. Všichni učitelé si vyzkoušeli metody filozofie pro děti nebo kritického myšlení, které budou schopni v budoucnosti využít ve své výuce, seznámili se s tématy globálnáho vzdělávání, ze kterých čerpáme při přípravě projektových dnů v projektech Global schools nebo Světová škola. Svým kritickým i pomocným okem na celý průběh dne dohlížela zkušená lektorka globální výchovy Veronika Ambrozyová z organizace Člověk v tísni, která byla velmi spokojena s náplní školení i s reakcemi a aktivním zapojením našich učitelů.

 

Uložit

Uložit