Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Lyžák – den 5. – aktualizováno

Vzhledem k tomu, že dnešní poslední den byl opravdu dlouhý, zveřejním jen několik videí a zprávu doplním později 🙂

Zpráva o pátem dni:
Ráno jsme se po odpočinkovém dni vydali opět na sjezdovku. I přes slabý déšť se stále dalo lyžovat. Družstvo začátečníků zcela bezpečně zvládalo obloučky i bez tyček a sjíždělo stále delší úseky sjezdovky. I dojezdy se už obešly bez pádů. Ti nejlepší nováčci si vyzkoušeli jízdu na vleku a sjezd celé trasy, i když s malými přestávkami.

Odpoledne instruktoři postavili slalomovou dráhu a začátečníci i pokročilí v celkovém počtu 17 závodníků si ji sjeli na čas.

Výsledková listina:
Pokročilí:
1. Michal Chramosta – 13:93
2. Eliška Mrkvová – 14:53
3. Jakub Dudík – 16:47

Začátečníci:
1. Radek Guštan – 16:79
2. David Beňo – 18:82
3. Eliška Baierová – 19:57

Po závodech jsme vrátili veškeré zapůjčené vybavení, rozloučili se sjezdovkou a zamířili na chatu, kde jsme se začali připravovat na závěrečný karneval a diskotéku.
Pan učitel a náš “big dad” zhodnotil celý lyžařský kurz jako velmi zdařilý, pochválil všechny účastníky za jejich chování, výsledky a pokroky a předal diplomy za sportovní výkony. Paní vychovatelka Alžběta Vopelková se ujala vyhodnocení celotýdenního bodování, které s přehledem vyhráli chlapci Pepa Barcik a Valentin Košňovský. Společně jsme také popřáli k narozeninám dvěma oslavenkyním Elišce Baierové a Nikole Netukové.
Pak organizaci večera převzala dvojice Karel a Karel v podání Irenky Timové a Aničky Krušinové.  Děvčata nám představila všechny masky (nejlepším byl Jarda reflexní kužel), rozdělila diplomy pro nás instruktory, uvedla taneční soutěž (videa budou uvedena ve zvláštním odkazu) a pak předala slovo DJ Kubánci. Zábava byla skvělá, tančilo by se do rána, kdyby to jen šlo. Byla to krásná tečka za krásným týdnem.

https://www.youtube.com/watch?v=UKlzAz9DmQ4