Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Lyžák – den 6. závěr

Všechno jednou končí … to hezké vždycky končí nějak moc brzy a rychle. A tak skončil i náš týden na lyžích. Ráno jsme si po prohýřené noci trošku přispali a po poslední snídani jsme se vrhli na balení. Všechny věci nám nějak nabobtnaly nebo co, protože byla potíž je dostat do kufrů a tašek. Pak jsme se mrkli na poslední videa a fotky a po obědě se začali sjíždět rodiče, aby si nás rozvezli do svých domovů.

Všem dětem se tady moc líbilo, všechny lyžování nesmírně bavilo, slyšeli jsme i věty typu: když lyžuju, jsem tááák volná … a paní učitelko, mě to tak strááášně baví … no co si víc přát.

Děkujeme skvělému kolektivu penzionu U Hradilů, kteří se o nás starali tak, že jsme se cítili jako v bavlnce, vařili nám tak, že jsme určitě všichni ztloustli a také všem na sjezdovce, kteří nám ve všem vyšli vstříc.

Big Dad, big Mama a Bětka 🙂

A tady najdete taneční vystoupení ze závěrečného večírku 🙂