Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Dnes byl den relativně odpočinkový. Vydali jsme se ráno na autobusovou zastávku, odkud jsme se přepravili do Bruntálu, kde pro nás pan učitel Vojtěšek připravil exkurzi mezi své bývalé kolegy hasiče. Ti nám ukázali veškerou svou techniku, jejich vedoucí byl nadšený, kolik věcí jsme si pamatovali z návštěv hasičů u nás ve škole. Viděli jsme dokonce opravdový výjezd, kdy hasiči jeli odemknout zabouchnuté dveře. I mezi námi hasiči zasahovali: odstranili paní učitelce Grossové příliš malý prstýnek, který nemohla sundat. Poskytli nám také svou učebnu, kde jsem si prohlédli staré fotografie a posvačili. Pan velitel si nás velmi chválil. prý tam tak hodné žáky už dlouho neměli. Pak nás čekala regenerace v bruntálském welness centru, kde jsme si dosytosti užili vířivky, toboganu i divoké řeky. Zcela znaveni jsme jeli opět autobusem zpět do Vrbna, kde jsme evidentně pookřáli u nákupů samých energetických bomb v podobě cocacol, kofol a nezbytných brambůrků.