Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Tak jsme tady … místo určení penzion U Hradilů, Vrbno pod Pradědem. Náš pobyt jsme zahájili společným příjezdem – všichni dorazili včas a doufáme, že nic důležitého doma nezapomněli. Po ubytování jsme si vyšlápli pořádný kopeček k vleku, protože jsme si šli vyzkoušet vybavení. Už ten nás znavil. Obouvání lyžařských bot bylo docela obtížné, ale nakonec si každý něco vybral, proběhlo seřízení a stěhování výbavy z kopce dolů. Někteří si mákli, jelikož nafasovali opravdu těžké boty. Udržet boty a lyže najednou bylo prvním prubířským kamenem. Hnacím motorem ale byla čekající večeře – pečené kuřecí stehno s hranolky. Po večeři proběhlo nezbytné školení o bezpečnosti, pravidlech chování, o náplni našich dnů, o obouvání bot a lyží atd.. Děti se cítily velmi unaveny, ale po příchodu na pokoje viditelně pookřály. Ale večerka proběhla v celku v klidu a děti právě teď nabírají síly na zítřejší první lyžování.