Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Okresní finále v halové kopané

Místo: Sportovní hala ZŠ Město Albrechtice

01futsal_a

Družstva:

ZŠ a MŠ Osoblaha

ZŠ a MŠ Jindřichov

ZŠ Město Albrechtice

ZŠ Smetanův okruh Krnov

ZŠ Žižkova Krnov

ZŠ Horní Benešov

ZŠ a MŠ Lichnov

Ve čtvrtek 11. prosince jsme se rozjeli do Albrechtic reprezentovat naši školu v halové kopané. Vzhledem k silné účasti nás podle rozpisu čekalo 6 nelehkých utkání, do kterých jsme nastoupili v sestavě pouhých sedmi hráčů, což si vyžádalo své a nepodařilo se nám získat ve svůj prospěch ani jedno utkání. Ale ani tento úděl posledního družstva nelze považovat za neúspěch, protože se během žádného utkání nestalo, že by kluci přestali bojovat. Své chyby si sami velmi dobře uvědomovali a zaslouží si velikou pochvalu za sportovní chování, které během všech utkání předvedli.

Navíc je třeba zdůraznit, že sestava družstva byla oslabena o velmi výrazné hráče, kteří nedokázali ovlivnit své chování natolik, aby mohli reprezentovat školu a především podržet své kamarády. Tímto jsme se stali nejmladším a nejméně početným družstvem, což mohlo být jedním z dalších faktorů našeho neúspěchu. Snad se tedy do dalších let poučíme natolik, aby nás daň za neukázněnost nepřipravila o možnost okusit si také příchuť vítězství.

Sestava družstva:

Josef Barcík

Michal Chramosta

Jakub Dudík

Valentín Košňovský

David Beňo

Patrik Pavlíček

Oldřich Hanke