Vánoční pozdravy z dětského domova

Advent by měl být dobou zklidnění, rozjímání a dobročinnosti. Bohužel v dnešní uspěchané době tomu tak už moc často nebývá.

Nicméně my jsme se rozhodli, že společně s vámi dokážeme, že i v nelehkých situacích jsme schopni svá srdce otevřít. Navázali jsme spolupráci s dětským domovem v Černé Vodě a jak již víte, hlavně díky vám, jsme jeli dětem dělat mikulášskou nadílku.

Tento zážitek byl natolik silný, že jsme zůstali nadále v kontaktu a doufáme, že budeme spolupracovat po hooooodně dlouhou dobu.

Do naší školy si našel cestu dopis od dětí. A protože jste nám pomáhali jim udělat radost, jejich poděkování a přání hezkých svátků směřuje i k vám.

Při čtení těchto milých řádků naskakovala až husí kůže a do očí se nám hrnuly slzičky dojetí.

Tímto nám dovolte i jménem celého učitelského sboru ZŠ a MŠ Jindřichov popřát všem pohodové vánoční svátky, plné pohody a lásky a do nového roku samozřejmě jen to nejlepší.

Budeme se těšit na další spolupráci i v příštím roce 🙂