PODĚKOVÁNÍ SPONZORŮM

Vážení sponzoři,

na konci roku 2012 jsem Vás oslovila s prosbou o Vaši pomoc. Od začátku roku 2013 jste nám začali posílat své příspěvky, které byly v měsíci dubnu využity k instalaci tolik potřebného zatemnění oken v podobě žaluzií na hlavní budově základní školy.

Obrovské „děkuji“ směřujeme ke sponzorům, díky kterým k této instalaci došlo. Finanční dary obdržela škola od:

Silnice.CZ s. r. o. Krnov                                            5000,- Kč

NIKOS SIDOPULOS Krnov                                      2000,- Kč

Petr Barvík, Jindřichov                                              1000,- Kč

TAYLOR OKNA DVEŘE s. r. o.                                5000,- Kč

LAVOS- CZ, s. r. o. Třemešná                                 4000,- Kč

Mražené potraviny EVEREST s. r. o. Jeseník          5000,- Kč

GASTRO POTRAVINY s. r. o. Louny                       2000,- Kč

Částkou 3000,- Kč přispěla také firma LogiCall Česká republika, s. r. o. Krnov. Tento peněžní obnos byl použit na zakoupení dárků pro MŠ Jindřichov.

Jan Němec poskytl naší škole náš první „Vánoční strom“ a díky němu se uskutečnilo naše první setkání u adventního stromu. Pracovníci školy přispěli na osvětlení stromu – každý částkou 300,- Kč, a tak bude náš strom v roce 2013 zářit již novým osvětlením.

Slezská diakonie „Chrpa“ přivezla pro naše děti a žáky vybavení pro výtvarnou tvorbu v hodnotě cca 10 000,- Kč.

Ještě jednou děkujeme! Pokud chcete přispět i Vy k rozvoji naší školy, budeme velmi rádi za jakoukoli pomoc.

Mgr. Zlata Steuerová

ředitelka