Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Na Studánce je to prostě paráda

Protože se v 5. třídě loučíme s prvním stupněm, chtěli jsme si to loučení udělat pěknější. Z prodeje na vánočních trzích nám zbylo ještě dost peněz, takže jsme si nakoupili špekáčky, dobrotky, dětský šampus, minerálky. Dokonce jsme si v hospůdce u Pepana objednali pizzu. Na Studánce bylo krásně. Počasí už bylo opravdu letní, voda sice studená, ale parádní, špekáčky voňavé, pizza skvělá, no co víc jsme si mohli přát. Uronili jsme i pár slziček při hrách, které se týkaly oceňování našich kvalit, nejlepších zážittků a přání do deváté třídy, které nám paní učitelka dá až v té deváté třídě opravdu budeme. Dopoledne uteklo jako voda v potoce, ale den to byl krásný jako korálek.