Na Studánce je to prostě paráda
Protože se v 5. třídě loučíme s prvním stupněm, chtěli jsme si to loučení udělat pěknější. Z prodeje na vánočních trzích nám zbylo ještě dost peněz, takže jsme si nakoupili špekáčky, dobrotky, dětský šampus, minerálky. Dokonce jsme si v hospůdce…
Číst více