Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Tak už nám to začalo…

Prázdniny uběhly jako voda a kalendář nám nemilosrdně připomněl, že je čas vrátit se do školních lavic. Pro 19 prvňáčků to byla jejich školní premiéra, pro 18 deváťáků poslední zahájení školního roku na naší základní škole. A tak do toho nového školního roku vkročili společně. Déšť nás zahnal do školní jídelny, kde naši nejstarší představili všem přítomným rodičům, prarodičům, učitelům a žákům naše benjamínky, kteří určitě samou nedočkavostí nemohli dospat prvního zářijového dne. Po přivítání, představení prvňáčků a projevech paní ředitelky a pana starosty se všichni odebrali do svých tříd, aby se podívali na novou výzdobu, zjistili, kdo je bude učit a co všechno je ve škole čeká. A jak to vypadalo v první třídě? To se dovíte v dalším článku 🙂