Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Okrskové kolo dopravní soutěže mladých cyklistů

Poslední dubnový den jsme se vydali s družstvem mladých cyklistů ověřit si své vědomosti a dovednosti na dopravní soutěž do Krnova. Organizátoři soutěže SVČ Méďa a BESIP si pro nás připravili testy ze znalostí dopravních předpisů, praktické úkoly z poskytování první pomoci, jízdu na dopravním hřišti dle dopravního značení a nejoblíbenější disciplínu jízdu zručnosti. Družstvo, které reprezentovalo naši školu se této soutěže zúčastnilo poprvé a všichni soutěžící se shodli na tom, že disciplíny nebyly vůbec lehké a do budoucna nás čeká ještě spousta práce.

Za vzornou přípravu, píli, odhodlanost a svědomitý přístup patří všem soutěžícím obrovská pochvala!

Naši školu reprezentovali tito žáci:

Nela Grigoriadisová (5. ročník), Irena Timová (5. ročník), Michal Chramosta (5. ročník), Jonáš Tkaczyk (6. ročník)

DSCN2365 DSCN2366 DSCN2367 DSCN2368 DSCN2369 DSCN2370 DSCN2371 DSCN2372 DSCN2373

 

Vypracovala: Pavla Chramostová