Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Výtvarné soutěže

Třídy 4., 5., 6., 7, a 8. se zúčastnily výtvarné soutěže „KRÁSNÁ JAKO KVÍTKA“. Jedná se o 24. ročník mezinárodní dětské výtvarné soutěže v oboru kresby a grafiky. Soutěž pořádá Magistrát města Havířova, Městské kulturní středisko a Městská knihovna Havířov. Tématem letošního ročníku: PŘÍRODNÍ ŽIVLY.

Žáci různými výtvarnými technikami vyjadřovali vlastní zážitky a pocity z přírody, která je obklopuje a provází na cestě životem, ať jsou kdekoliv. I Vy se můžete přesvědčit o zdařilosti jejich výtvarných pokusů.

adam gloza anna javůrková anna krušinová eliška mrkvová eva lerchová irena timová josef barcík katka fusková libor richtár natálie dudíková natálie schánělcová nela g nela grigoriadisová šimon kalaš timová irena

Bratková Tereza Doláková P. Doláková Pavlína Hankeová Pavlína Kohoutek Dominik Lerchová Jana Moravcová Lucie Tkaczyk J. Tkaczyk Jonáš

5. třída je už tradičně  zapojila do každoroční výtvarné soutěže WESTERN A KONĚ OČIMA DĚTÍ, kterou pořádá Kulturní dům Suchdol nad Odrou a zde Vám nabízíme soutěžící výkresy k nahlédnutí.

anna mrkvová barcík josef jakub dudík javůrková anna mrkvová eliška n. grigoriadisová netuchová nikola richtár libor timová irenka