Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Fotbalový MC Donald’s CUP

V pondělí 5. května jsme se vydali s družstvem mladších žáků na okresní kolo fotbalového turnaje MC Donald’s CUP.  Družstvo složené z žáků 1. – 3. ročníku bojovalo ze všech sil, ale v obrovské konkurenci týmů složených z fotbalistů jsme vybojovali pouze jedinou výhru a v konečném pořadí jsme obsadili 5. místo.

IMAG0759 IMAG0762 IMAG0763 IMAG0765

Hned následující den jsme se vydali směr Krnov podruhé, ale se starším týmem žáků 4. a 5. ročníku a samozřejmě také s většími ambicemi. Tentokrát bylo přihlášených do soutěže 9 družstev, která byla rozdělena do dvou skupin. Nám se bohužel s jedním vyhraným zápasem ve skupině podařilo bojovat o umístění na 5. nebo 6. místě. Ale po výsledku, který v normálním čase ukazoval 2:2, jsme nakonec nerozhodli v penaltách a obsadili jsme tak konečné 6. místo.

IMAG0767 IMAG0768 IMAG0770 IMAG0776 IMAG0777 IMAG0780 IMAG0783

Všichni hráči si zaslouží velikou pochvalu za bojovnost a správný sportovní duch.  Získali jsme řadu zkušeností a náladu nám samozřejmě pozvedla také dobrá atmosféra i organizace.