Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Velikonoční dílny

Paní učitelky z 1.- 3. třídy přichystaly pro děti a jejich rodiče velikonoční dílny, ve kterých si všichni zúčastnění mohli vytvořit nějaké jednoduché velikonoční dekorace. U paní učitelky Balvanové se peklo tradiční velikonoční ozdobné pečivo – jídáše, u paní učitelky Kocveldové se zdobila vajíčka stužkami a u paní učitelky Grossové se tvořily z vajíček včelky a vyráběli se papíroví zajíčci. Na chodbě mohli zájemci pochytit od pana Vopelky pár triků při pletení pomlázky. Návštěvníků nebylo mnoho, ale aspoň měli dost času projít všechna stanoviště a naučit se spoustu nových věcí, a třeba taky ochutnat bábovky, které napekly paní učitelky.

Další fotografie zde:

http://zsjindrichov.rajce.idnes.cz/velikonocni_dilnyDSCN1373 DSCN1364 DSCN1362