Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Prvňáčci ví o svých zoubcích všechno

Společnost dm drogerie markt s.r.o.nám nabídla účast v preventivním programu “Veselé zoubky”, který je  zaměřený na správnou péči o chrup dětí prvních tříd. K tomu nám zaslali celou řadu didaktických materiálů a dárečků pro děti, takže jsme se s radostí zapojili. Děti se v rámci projektu naučily správně pečovat o své zuby. Zajímavým programem na interaktivní tabuli se všichni dověděli, jak vzniká zubní kaz, jak potrava ovlivňuje zdraví zubů a jak je důležité pravidelně navštěvovat zubního lékaře. Hurvínek jim také ukázal správnou techniku čištění zubů. Na závěr děti vyplnily pracovní list a za odměnu dostaly dárkovou taštičku s potřebami pro zubní hygienu.

DSCN1254 DSCN1252 DSCN1251 DSCN1250 DSCN1245 DSCN1242 DSCN1241