Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

V úterý 30. 5. 2023 jsme se zúčastnili branného závodu v Holčovicích. Zapojili jsme se do všech kategorií. Soutěžili žáci 4., 5., 6., 7., 8. a 9. ročníku. Na trasu se dokonce vydali i pedagogové.

Co si pro nás připravili??

Krásnou trasu v přírodě, drobné stoupání do kopců, pár potůčků k přeskakování, trošku bláta a pořádný sešup z kopce dolů.

Během trasy, která měla pár kilometrů jsme museli plnit celkem 14 úkolů. Poznávat přírodu, prokázat znalosti zdravovědy, poznat značky, vyluštit šifru, poradit si s Morseovkou, rozeznat vlajky, spočítat příklady, prokázat zručnost a práci s buzolou, uvázat uzly a zastřílet vzduchovkou.

Všichni dokázali trasu úspěšně zdolat, splnit úkoly podle svých možností a samozřejmě každý překonával své limity.

Je třeba říct, že všichni zapojení žáci vzorně reprezentovali naši školu. Největší úspěch však má Natálie Rejdová, která získala individuální ocenění, umístila se ve své kategorii na 3. místě. Nejen Natálce, ale všem patří poděkování a gratulace.

Dne 31.5.2023 Mgr. Barbora Halířová, Mgr. Blanka Klimošková