Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Adventní koncert v kostele sv. Mikuláše

Je již tradicí, že se těsně před vánocemi sejdeme s rodiči našich žáků a dalšími příznivci naší školy na adventním koncertu v kostele sv. Mikuláše v Jindřichově. Tento připravují třídní učitelky 1., 2. a 3. ročníku se všemi svými žáky. Námětem i letos byl tradiční betlémský příběh doplněný velkým počtem koled. Dětem se vystoupení nesmírně povedlo, takže přihlížejícím nenaskakovala husí kůže z chladu kostela, ale z rozechvění nad tím, co jejich děti dokážou. Odměnou všem dětem byl obrovský potlesk a pochvalná slova diváků.

Fotografie z koncertu naleznete ZDE

O vánočních prázdninách zde očekávejte odkaz na videozáznam našeho vystoupení, za jehož pořízení děkujeme rodině Žanetky Juříkové. Videozáznam si prohlédněte zde http://youtu.be/Z1A6jcuUpc0