Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Vánoční turnaj ve vybíjené

19. 12. jsme uspořádali na naší škole tradiční Vánoční turnaj ve vybíjené. Tentokrát se oblíbené soutěže se účastnili žáci 5., 6. a 7., 8., 9. ročníků a zavítalo k nám samozřejmě družstvo z Třemešné složené z žáků 8. a 9. ročníku.

Turnaj probíhal opět ve velmi soutěživém duchu a žáci se bili o každý míč, který mohl ovlivnit jejich hru. Mezi nejlepší zápas patřil z pohledu rozhodčích souboj mezi žáky z Třemešné a družstva složeného z žáků  6. a 7. ročníku, kdy šesťáci a sedmáci své starší soupeře opravdu potrápili, ale nakonec zkušenějším protihráčům podlehli. Velikou pochvalu si zaslouží hráči z 5. ročníku, kteří se odvážně zúčastnili svého prvního turnaje a bojovali po celou dobu hry.

Výsledky turnaje:     1. místo              9. ročník
                               2. místo             Třemešná
                               3. místo              8. ročník
                               4. místo              6. a 7. ročník
                               5. místo              5. ročník

Děkujeme žákům za jejich bojovného ducha a dodržování pravidel vybíjené a těšíme se na další roční v roce 2014 J

http://zsjindrichov.rajce.idnes.cz/Vanocni_turnaj_ve_vybijene