Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Slavnostní rozsvícení stromu

Rok s rokem se sešel a je před námi III. adventní neděle. Přípravy  probíhaly v plném proudu už od října. Připravit program, zajistit strom a osvětlení. Tak, duši máme nakrmenou a ještě v kroužcích upečeme cukroví k čaji a svařenému vínu.

Rozsvěcení bylo započato 1. 12. 2013 v 16.30 hodin. Paní ředitelka přivítala všechny přítomné a seznámila je s programem i sponzory. Poděkování si zasloužili zaměstnanci školy, kteří se podíleli na všech přípravách, ale i finanční částkou na osvětlení stromu. Dále patřil dík starostovi panu Vlastimilu Adámkovi, který zajistil přivezení stromu a jeho instalaci. Al invest, a.s. Břidličná  daroval naší škole 20 ks rolí alobalu, který jsme využili na dekoraci u adventního stromu. Žáci a učitelé připravili program a techničtí pracovníci zajistili vše ostatní potřebné k tomu, aby se nám tento krásný večer vydařil.

Výtěžek z této akce byl 2143,- Kč.

Ještě jednou všem děkujeme za podporu.

Mgr. Zlata Steuerová
ředitelka školy