Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Okrskové kolo ve florbale

V úterý 3. prosince jsme se zúčastnili okrskového kola ve florbalu, které pořádala ZŠ v Městě Albrechticích. Setkali jsme se tam s tradičními soupeři, což jsme očekávali a o to víc nás vedla motivace k vítězství, které nám bohužel uniklo po prohraném utkání s Albrechticemi, jakožto favoritem našeho okrsku. I když jsme hned během prvního zápasu ochutnali hořkost prohry, chuť hrát a vyhrávat nám přineslo setkání s Třemešnou, které bylo jednoznačně v naší režii. Co se stalo ale největší radostí a úspěchem byl vzájemný souboj s Osoblahou, který byl už od počátku nervózní z obou stran. Především po tom, co nám nebyla uznána v prvních minutách branka, vstřelená Filipem Hanzelkou. Ani tato nepříjemná skutečnost kluky neodradila a spíše nás povzbudila do další bojovnosti, která byla stvrzena výhrou v náš prospěch 3:1.

Umístění:        1. místo –  ZŠ Město Albrechtice
                        2. místo – ZŠ a MŠ Jindřichov
                        3. místo – ZŠ Osoblaha
                        4. místo – ZŠ Třemešná

Albrechtice – Jindřichov        8:3 (4:1)
Jindřichov – Třeměšná           7:1 (3:1)
Jindřichov – Osoblaha            3:1 (2:0)

Naši hráči:
René Chovanec
Honza Hanslík (1 br.)
Pavel Sobolčiak 
Filip Hanzelka (7 br., 1 as.)
Franta Gergišák ( 1 br., 2 as.)
Vláďa Řezníček (1 br., 2as.)
Lukáš Zavadil (2 br., 1 as.)

Další fotečky si můžete prohlédnout… http://zsjindrichov.rajce.idnes.cz/Florbal