Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Videoklip pro skupinu Kryštof

Velice populární skupina Kryštof v čele s Richardem Krajčem natočila skvělou písničku Cesta. Už od září nás pro ní nadchla p. učitelka Grossová, která vyučuje hudební výchovu ve 4.,5.,6. a 7. ročníku a zařadila ji do našeho repertoáru. Když pak kapela na facebooku vyhlásila akci k natočení alternartivního fan klipu k této písničce, nezáváhali jsme ani chvilku. Principem je sestavení  videoklipu z videí fanoušků, kteří tuto píseň zpívají, hrají na hudební nástroje atd. Filip Valenta přinesl vidokameru a přes počáteční technické problémy  a neukázněnost některých žáků se nám nakonec podařilo klip natočit a odeslat. Ještě týž den se ozval Richard Krajčo a vzkázal nám toto:

“Mili zaci…..diiiiiiiky mooooooc…
urcite se v klipu najdete…
a pekne se ucte
richard krajco “

Teď nám tedy zbývá čekat, než skupina sestříhá puzzle ze všech došlých videí a doufat, že se ve videoklipu aspoň na malý moment objevíme.
Na náš klip se můžete podívat zde: