Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Lyžařský výcvik zdárně začal….

Díky nečekané karanténě naší školy, byl začátek lyžařského výcviku odložen o jednu noc…. Přes tuto nepříjemnou skutečnost, se nám podařilo zahájit výcvik na minutu přesně. Po velice hektické ranní přípravě, kdy bylo potřeba se otestovat, vybalit oblečení, vyzkoušet všechno vybavení…. Nás dva mikrobusy převezly do nedaleké Andělské Hory. První den jsme všichni zvládli na výbornou. Roztřídění do skupin proběhlo hladce. Zkušení lyžaři byli zařazeni do první skupiny s Bětkou, lyžaři méně jistí svou lyžařskou technikou do druhé skupiny s Bárou a jedinci poprvé stojící na lyžích měli možnost si osvojit novou techniku v místech lyžařské školičky s Jankou a Vendulou. Každý začátek je těžký, ale my to zvládli!