ZŠ a MŠ Jindřichov, okres Bruntál

Výtvarná soutěž LIDICE

3., 4. a 5. ročník se bude účastnit 50. ročníku Mezinárodní dětské výtvarné výstavy Lidice 2022, jedné z největších a nejstarších světových výstav dětské výtvarné tvorby.

Každý rok nese výstava unikátní téma, volené Památníkem Lidice ve spolupráci s UNESCO. Padesát let od svého vzniku oslaví v roce 2022 Úmluva o ochraně světového kulturního a přírodního dědictví. Česká republika se také stane místem, kde se setkají muzejníci z celého světa na Generální konferenci ICOM – Mezinárodní rady muzeí.

Pro 50. ročník Mezinárodní dětské výtvarné výstavy Lidice 2022 bylo zvoleno téma:

MUZEUM

Zde jsou vyfotografovány výkresy, které budou reprezentovat naši školu. Všem účastníkům soutěže budeme držet palce.

smart

smart

smart

smart

smart