Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Pro zkušenější uživatele ICT (PC), ale i pro začátečníky s počítačem doporučujeme některé články (viz níže) v časopisu CHIP, které jsou k nahlédnutí v učebně VT ve škole. Časopis nejen poradí s odbornými termíny, ale i doporučí (dle kvality, ceny a dalších Vašich požadavků) nákup ICT a jejich komponentů (včetně software, smartphonů a dalších nápadů). I pro žáky 8. a 9. tříd je v tomto čísle doporučení na videa současných témat s youtubery.

3/202110Historie největší encyklopedie “WIKI”přehled
18-20Posiluje internet nenávist? – KYBERŠIKANApodstata kyberšikany
25“Jsem NETVOR”  současná témata života pro 8. a 9. tříduvideokurzy
46Raspberry Pi 400 (výkonný mini počítač za dvě tisícovky)recenze, pomoc pro rodiny
55Jak změnit barvu složek ve Windowsnávody
56Nej, FREEWARE měsíce (naoř. Planetárium, Editace videí aj.)dobré rady
84 – 90
Krátké testy časopisu CHIP  (smatphony, xboxy, notebooky aj.)
rady, tipy, ceny