Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Olympiáda v Třemešné

Na olympiádu mateřských škol nás pozvali kamarádi z Liptáně. Sportovního klání se účastnily 4 mateřské školy a vytvořily sedmičlenná družstva. Bylo to naše první závodění na cizí půdě a důležité pro nás bylo zejména nasbírat zkušenosti a poznat jiné prostředí a kamarády. Dopoledne jsme si užili a naše účast nám vynesla třetí místo. Kromě bronzové medaile jsme si přivezli hezké a sladké odměny. Dort patřil nejlepším dětem z Města Albrechtic, ale nevadí, příště to možná budeme MY!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA