Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Škola se otevře pro žáky 1. stupně 25. 5. 2020

Podle usnesení vlády se dne 25. 5. 2020 otevírají základní školy pro žáky 1. stupně. Pokud máte zájem své dítě umístit do školy, prostudujte si prosím přiložený dotazník a oznamte třídní učitelce svůj zájem či nezájem. Přikládáme také čestné prohlášení, které děti musí vyplněné odevzdat nejpozději v den nástupu do školy. Součástí článku jsou také hygienické pokyny MŠMT, které musíme dodržovat, pokud nedojde k dalším změnám.

Dotazníky byly doplněny o identifikační údaje a informace o odchodu dětí ze školy.

Dotazník-Účast-na-prezenční-výuce-1.-stupeň

Dotazník ve formátu PDFDotazník-Účast-na-prezenční-výuce-1.-stupeň

Čestné-prohlášení

Čestné prohlášení ve formátu PDF cestne-prohlaseni

Hygienické předpisy MŠMT