Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Tři, dva, jedna… lyžák začíná

I přesto, že venku panuje přímo jarní počasí (vždyť ještě o půl sedmé večer bylo 6 stupňů nad nulou), vydali se páťáci a sedmáci do Vrbna pod Pradědem, aby se poprali s nástrahami počasí (věřme, že si v Karlově Studánce pořádně zalyžujeme).

Nejprve nás čekal jeden z nejsložitějších úkolů – vyšlapat kopec, navštívit půjčovnu vybavení a nasoukat se do lyžáků. UFFF, byla to opravdu fuška! A to jsme ještě netušili, že musíme “své” vybavení popadnout a odnést si ho do penzionu. I to jsme ale s několika zastávkami zvládli, a po obrovské dřině nás čekala zasloužená odměna – výborná teplá večeře!

Po večeři jsme si splnili několik dalších povinností – museli jsme se poučit o bezpečnosti a chování na penzionu, v autobuse, na silnici i na sjezdovce.

Poučení jsme ztvrdili svými podpisy a hurááá na pokoj. Chvilka osobního volna, krocení divoké zvěře a …. Zítra na shledanou!