Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

FOTO VERNISÁŽ úspěšně za námi

Ve čtvrtek 21. února 2019 se v hlavní budově ZŠ konala první fotografická vernisáž žáků navštěvujících foto-kroužek. Vybrat snímky, které budou po několik dalších měsíců zdobit schodiště naší školy, nebylo vůbec snadným úkolem. Žáci během půl roku odvedli opravdu kus práce a podařila se jim řada velmi pěkných záběrů. Všechny jejich práce však nebylo možné vystavit, a tak se s řadou z nich setkáme pravděpodobně při jedné z dalších vernisáží. Úvodní slovo na vernisáži pronesla paní ředitelka společně s panem starostou, své postřehy o fotografování sdělili i členové kroužku z devátého ročníku, kteří už bohužel s námi od září chodit fotit nebudou. Nechyběl ani hudební doprovod – o zpěv a hru na flétnu se postaraly sestry Johanka a Liduška Čadecké s maminkou. Pro všechny návštěvníky vernisáže bylo připraveno také malé pohoštění, dík patří paní Míši do jídelny, členové kroužku malých kuchtíků pod vedením p. uč. Houdkové rovněž upekli velmi dobré tvarohové šátečky, děkujeme. Vystavené fotografie je možno si i zakoupit. Zájemci mohou snímky, které by chtěli vytisknout, nahlásit p. uč. Lozertové. S focením nezahálíme, už teď se můžete těšit na nová fota z jara a léta, která zde na web budeme průběžně umisťovat.