Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Recitační soutěž

Dne 8. února 2019 se na naší škole konalo školní kolo recitační soutěže.  Aktivně se jí zúčastnilo 28 dětí z 1. a 2. stupně. Soutěžilo se ve třech kategoriích dle ročníků. V každé kategorii byla vyhodnocena první tři místa, a dále speciální cena poroty a laskavého diváka. Za každou kategorii postupují do okresního kola jeden až dva žáci. A kteří to jsou? Kateřina Janošcová, Natálie Rejdová, Matěj Táborský, Daniela Blahutová, Beáta Schánělcová, Monika Kopecká a Michaela Vondráčková.

Tito žáci nás budou reprezentovat v Krnově 27. března a my jim přejeme mnoho úspěchů. Velké díky patří učitelkám prvního stupně za vzornou přípravu dětí, kolegyním, které se podílely na přípravě a kolegovi Petru Kubiszovi za pořízení fotografií.