Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Den třetí – odpočinkový

Odpočinkový den začal pozdějším budíčkem. Paní učitelka večer trdila, že budeme vstávat o 15 hodin později. Říkala 15 hodin a měla na mysli 15 minut – no co na tom nechápete? 🙂 Ráno jsme vyšlápli směrem do Mnichova, ne toho německého, ale vrbenského, kde jsme trošku potrénovali v přírodní posilovně. Ujití asi 5 km se dětem zdálo neprosto nezvladatelné a skučely mnohem více než na sjezdovce. Odměnou byla návštěva lesoparku, kde se vylítali a na bolest zapomněli úplně všichni. Další náplastí byly nákupy v místních marketech. Po odpoledním klidu jsme zašli na bowling a ulevili jsme také našim zničeným tělesným schránkám ve vířivce. Večer jsme se velice dobře zabavili při živém pexesu, kde děvčata s přehledem porazila chlapce.

Bohužel je nás opět o něco méně. Chřipková epidemie zasáhla plnou silou a skolila další 3 lyžaře, kteří museli výcvik ukončit předčasně.