Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Zápis do mateřské školy

OLYMPUS DIGITAL CAMERAV úterý 14. května proběhl zápis dětí do mateřské školy na příští školní rok. Od 9. hodin se ve školce scházeli rodiče s dětmi, které tu budou od září s námi. Ukázali jsme jim naše třídy a vybavení, rodičům jsme přiblížili, co vše je ve školce čeká a nemine a děti si chvíli pohrály s kamarády v herně i na zahradě. Po prázdninách všem přejeme co nejméně slziček první dny bez maminky a aby se jim u nás líbilo a chodily do školky rády. OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA