Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Chlapci z druhého stupně se zúčastnili okrskového kola ve florbale na ZŠ Janáčkovo náměstí v Krnově. Přestože se kluci snažili předvádět své  nejlepší florbalové dovedností, tak na naše soupeře to výsledkově nestačilo. Naštěstí výsledky v podobě vítězství za každou cenu nejsou až tak důležité. Mnohem důležitější je nadšení žáků pro sport. Věřím, že když budou žáci sportovat s takovým nadšením, které předvedli na turnaji, tak se jejich dovednosti výrazně zlepší a v budoucnu to budou mít naší soupeři mnohem složitější:-).

Chlapcům Zábranský Daniel, Adam Gloza, Michael Palůch, Patrik Pavlíček, Šimon Kalaš, Valentin Košňovský, Jakub Dudík, Oldřich Hanke a Denis Gaidoš, děkujeme za vzornou reprezentaci a předvedené výkony.

IMG_0781 IMG_0780 IMG_0779 IMG_0778