Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Dopravní soutěž mladých cyklistů

Ve čtvrtek 30. dubna vyrazilo družstvo nadšených cyklistů na okrskové kolo Dopravní soutěže do Krnova, kde si ověřili svou obratnost, znalost dopravních předpisů a základy poskytování první pomoci. Letos byla konkurence opravdu veliká a výkony našich soutěžících tak negativně ovlivnila tréma. Důležité ovšem je, že veškeré zkušenosti a dovednosti získané nácvikem na soutěž, využijí žáci při aktivní účasti v silničním provozu, ve kterém se budou chovat bezpečně a ohleduplně.

Obrovskou pochvalu za vytrvalost a píli si zaslouží níže uvedení žáci, kteří reprezentovali naši školu:

Timová I., Javůrková A., Grigoriadisová N., Zábranský D., Chramosta M.

Atmosféru panující na soutěži Vám přiblíží přiložené fotografie.

DSCN2870 DSCN2875 DSCN2889 DSCN2892 DSCN2915