Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Pohyb a strava, to je čistá hlava – doprava

Za v pořadí již třetí aktivitou v rámci projektu Pohyb a strava, to je čistá hlava jsme se tentokrát vydali do centra bezpečné jízdy v Ostravě-Přívoze.

Během aktivity se naši žáci seznámili s bezpečností v různých dopravních situacích, dopravními značkami a zdravovědou. Kromě toho jsme měli možnost vyzkoušet si speciální brýle, které navodí pocit člověka, který je pod vlivem alkoholu, což se stalo jednou z nejlepších atrakcí dne. Zajímavý byl také trenažér sloužící k nácviku jízdy na motorce a velkým oříškem bylo složení písemných testů k řidičskému průkazu, který by nikdo z nás (ani paní učitelky) bohužel nezískal 🙂

Další fotky zde: http://zsjindrichov.rajce.idnes.cz/Doprava

IMAG2063 IMAG2067 IMAG2070 IMAG2082 IMAG2100 IMAG2126 IMAG2147 IMAG2167 IMAG2185