Přátelské utkání ve vybíjené v ŠD

V úterý 23. 4. 2024 se konalo přátelské utkání ve vybíjené mezi ŠD Město Albrechtice a ŠD Jindřichov. Po přivítání všech hráčů na hrací ploše a udělení základních organizačních pokynů mohla rozhodčí, paní vychovatelka, zahájit hru.  Naše družstvo, které tvořili chlapci a děvčata 2. až 5. tříd, se v posledních týdnech poctivě připravovalo, což bylo patrné od samého počátku prvního klání. Děti reprezentující naši družinu nakonec i díky velké sehranosti zvítězily s přehledem v obou odehraných utkáních. O správnou atmosféru se postaraly děti z ostatních oddělení, které nadšeně povzbuzovaly své kamarády. Po vyhlášení výsledků, předání pamětních papírových medailí a malých dárečků se obě družstva přemístila do kuchyňky. Zde na ně čekalo malé pohoštění, které pro ně přichystaly paní kuchařky. Věříme, že si děti sportovní odpoledne užily, a už se těšíme na odvetu v Městě Albrechticích.

Alžběta Vopelková vedoucí vychovatelka