Poslední říjnový den jsme věnovali tradičnímu “rejdění strašidel”.
Každý z nás mohl přijít v “halloweenské” masce.
Strašidelná, okouzlující, odpuzující, originální, odstrašující, extravagantní,… všechny tyto přívlastky by se v celkovém hodnocení k našim maskám hodily.

Cílem našeho dne bylo zasoutěžit si ve třech disciplínách:

a) Soutěž v hledání strašidel: 1. místo Pavlína Hankeová, 2. místo Terezie Korduliaková, 3. místo (po rozstřelu- hlavolamu) Pavlína Doláková (jejími soupeřkami byly Sylvie Barkociová a Pavla Sobkuliaková).

b) Soutěž tříd- výroba třídního strašidla: 1. místo 4. ročník, 2. místo 5. ročník, 3. místo 9. ročník.

c) Nejlepší maska: 1. místo Nadyia Franchaková, 2. místo Adéla Dedková, 3. místo Veronika Krušinová.

Celý den se nám velmi vydařil! Děkujeme všem (rodičům i žákům) za pečlivou přípravu masek, dobrou náladu a budeme se těšit na další ročník!!!

Fotogalerii můžete zhlédnout na … http://zsjindrichov.rajce.idnes.cz/Halloween2013.