Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

V úterý 27. 11. 2012 a pracovníci obecního úřadu dovezli k naší škole školní strom. Je moc krásný a věnoval nám jej pan Jiří Němec. Všichni mu za něj moc děkujeme. Žáci již měsíc chystají vánoční ozdoby a na neděli 2. 12. se už každý z nás těší. Děti z mateřské školy napekly linecké cukroví a zazpívají u vánočního stromu. Žáci základní školy napekli jiné druhy cukroví v kroužcích a ve volném čase, abychom si u Vánočního stromu sváteční atmosféru provoněli skořicí a vanilkou.
Žáci deváté třídy se ve spolupráci s ředitelkou školy a třídní učitelkou Mgr. Hanou Smolíkovou rozhodli aktivně zapojit do programu na „Nedělní – adventní rozsvěcení stromu“ u základní školy, prostřednictvím kterého nám všem povědí o historii adventního věnce. Jak se jim to povedlo???
A náš školní sbor nám zazpíval. Můžeme vidět na fotografiích.
Doufáme, že se nám podařilo přivést zásluhou žáků i pracovníků školy do Vašich rodin příjemné chvíle strávené v kruhu blízkých a přátel v tomto předvánočním čase.