Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Otužilí plaváčci mají za sebou první lekci

Dnes se druháci, třeťáci a čtvrťáci vydali poprvé do Krnova, aby si zadokonalili své plavecké dovednosti. Všichni byli neskutečně natěšení, nabuzení a připravení vydat ze sebe to nejlepší. A taky že jo!

Po návštěvě (ledové) sprchy se zmrzlinky vydaly na vyhřáté “kameny” krnovského bazénu, aby se pořádně poučily a seznámily se s tím, co je čeká. Po úvodním dovádění a svačince šlo ale do tuhého. Nikdo se nenechal zahanbit. Každý ukázal, co umí. Proto byli všichni rozřazeni do družstev a každý začal pilovat to, co bylo potřeba. Někteří otužování, jiní museli přetrpět vodu v očích a na tváři, velcí se museli popasovat se skokanskými můstky. Takže každý dostal nějakou tu pomůcku – housenku, destičku, brýle, gumu do plavek a šlo to jedna báseň.

Z úst intruktorek plavání jsme slyšeli jen samou chválu!!! Už teď se těšíme na další lekci.