Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Ne, ranní mrazíky nás ještě nelekají. Mrazík je název výpravné muzikálové pohádky, na kterou jsme se se 3., 4. a 5. třídou jeli podívat do nádherného opavského divadla. Mnohé z dětí byly v divadle úplně poprvé a byly jak z budovy divadla, tak ze samotného představení naprosto unešené. Všichni byli krásně vyšňoření, chovali se na rozdíl od žáků jiných škol doslova ukázkově a všichni s nadšením pozorovali výkony herců a zpěváků a také živého orchestru, na který jsme díky našim sedadlům v nejhornější části divadla krásně viděli.

Po představení jsme se prošli po Horním i Dolním náměstí, koupili jsme si občerstvení, nějaké dárečky pro blízké a šťastní, ale uondaní jsme dojeli domů. Už se všichni těšíme na další krásné divadelní představení.