Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

V zajetí zmrzlinového strašidla aneb co se děje v Předmětu speciální pedagogické péče

V hodině speciální reedukace, brr to zní už samo o sobě strašidelně, že 🫣 jsme dne 2.11. byli přepadeni zmrzlinovým strašidlem a jeho zmrzlinovou strašidelnou družinou. Museli jsme plnit různé úkoly, abychom je přemohli a nakonec jsme spoutali samotné zmrzlinové strašidlo a vysloužili si tak jeho sladký poklad. Jaké to byly úkoly? Hmm je to tajné, ale jen tak mezi námi, museli jsme překonat překážkovou dráhu, poslepu hádat tajné ingredience nebo skákat s žábami. Ale pšt nikomu ani muk 😉

Předmět Speciální pedagogické péče je určen pro žáky s výukovými obtížemi, které jim diagnostikovala poradna. V tomto předmětu jsou poruchy učení napravovány speciální pedagožkou Mgr. Romanou Eleonorou Začalovou.