Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Sportovní den mládeže s trenérem Váňou

3. ročník semifinálového postupového turnaje Sportovní den mládeže s TAJV v Jindřichově se uskutečnil ve čtvrtek 19. 10. 2023 od 14ti hod. v tělocvičně ZŠ a MŠ Jindřichov.

V současnosti se jedná o největší sportovní projekt pro děti a mládež v 250 obcích České republiky. Soutěž se koná pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, Národní sportovní agentury, Ministerstva pro místní rozvoj a Moravskoslezského kraje.

Účastníci turnaje soutěží nejprve společně v 5 sportovních aktivitách (fotbal, florbal, házená, frisbee, tenis), kdy následně nejúspěšnější finalisté z Jindřichova obdrželi nominaci na prosincové Národní finále v Kladně. Právě zde budou nominovaní hráči z Jindřichova soupeřit o pozici národního vítěze a o putovní zlatý pohár TAJV pro obec Jindřichov.

Sportovní akce TAJV v Jindřichově je realizována za podpory obce Jindřichov a partnerů soutěže.