Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Mýdlo – hrdina dětí

Naše škola se připojila k projektu mezinárodní organizace UNICEF. Tento projekt je součástí její aktuální kampaně, kterou s podporou společnosti Kimberly-Clark Professional realizují u příležitosti Světového dne vody 22. března 2014. Cílem této akce je zlepšit hygienické podmínky a přístup k nezávadné vodě pro děti v rozvojových zemích a v krizových oblastech, ale také upozornit veřejnost na tuto problematiku.

mýdla

Děti z kroužku Šikulky vyrobily ze zbytků mýdel mýdla nová, do kterých přidaly voňavou levanduli a vytvarovaly z nich nejrůznější tvary. Jejich výtvory si v úhledném balíčku můžete zakoupit v našem velikonočním stánku, a to ve středu 16.dubna, před prodejnou Lavos.

DSCN1361 DSCN1360 DSCN1359 DSCN1358