Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Co se děje ve Světové škole?

V loňském školním roce prošlo naše “světoškolové” snažení certifikací po 7 letech zapojení do tohoto programu. Naše červnová komunitní akce Den zdraví se u auditorky setkala s velkým úspěchem, takže závěrečná zpráva hovořila v náš prospěch a certifikát Světová škola nám byl prodloužen až do roku 2028.

Z akce Den zdraví jsme natočili mnoho videoznáznamu, který pan učitel Mišan s žáky sestříhal, upravil děvčata z 9. ročníku namluvila komentáře a hotové video jsme zaslali do 2 ročníku doutěže Cena inspirace Světové školy, které se mohou zúčastnit včechny certifikované Světové školy. Držte nám tedy palce, protože v případě výhry bychom si diplom jeli převzít do Senátu ČR, a to by byla opravdu velká událost.